Dárkové poukazy

Zábaly

Zábal se zeleným čajem

Číňané říkají, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Obsah kalcia, železa, fluoridů, drasléku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku, vitamínů a dalších látek je pro tělo velikým životním elixírem. Díky své pročišťující a hydratační, ale také antioxidační funkci je nepostradatelným v péči o tělo. Pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a je pružná. Aroma zeleného čaje umocňuje příjemný pocit.

Aplikace zábalu probíhá ve speciální zábalové vaně, která zajišťuje maximální efektivitu procedury za pomoci zábalového krému se zeleným čajem (Janssenn beauty).

Skořicový zábal proti celulitidě

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě.

Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru a docílili stálého a rovnoměrného tlaku na všechny ošetřované části těla.

V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Po zábalu provedeme masáž dolních končetin.

Skořicové zábaly působí nejen léčebně, ale také preventivně.

Anticelulitidní zábal

Jedná se o zpevňující, detoxikační, anticelulitidní ošetření těla za využití přípravků značky ISCHIA BEAUTY, obsahujících termální vodu bohatou na soli, vápník, draslík – prvky nezbytné pro správnou funkci buněk. Velké množství minerálních látek obsažených v této vodě stimuluje organismus, obnovuje elektrolytickou rovnováhu a urychluje buněčné cykly, což příznivě působí na nemocnou, poškozenou nebo stárnoucí pleť.

Na samém začátku ošetření klient absolvuje velmi jemný citrusový peeling těla. Poté po osprchování následuje nanesení speciálního bahenního zábalu proti celulitidě a klient cca 15–20 minut odpočívá v luxusní zábalové vaně, která násobí účinky bahna. Nakonec je tělo ošetřeno krémem proti celulitidě s termálním efektem. Ten obsahuje termální vodu bohatou na minerály, vhodně zkombinovanou s dalšími složkami potlačujícími celulitidu, jako např. zelený čaj, břečťan (silné astringentní účinky), chaluhy (odstraňuje odumřelé kožní buňky) a chřest (snižuje překrvení pokožky a uklidňuje). Tato unikátní kombinace složek vytváří účinný prostředek, který se snadno aplikuje lehkou masáží do pokožky.

Medovo-mléčný zábal

Tento zábal je určen klientům, kteří si chtějí zlepšit vzhled pokožky, uvolnit se, příjemně relaxovat. Procedura je aplikována prostřednictvím luxusní zábalové vany (vodního lůžka) za pomoci medovo-mléčného zábalového krému značky Biodroga. Během procedury získá pokožka maximum výživných látek. Dochází k aktivaci látkové výměny. Podrážděná a citlivá pokožka je zklidněna, na dotyk je jemná a vláčná.

Čokoládový zábal

Pravá belgická 70% čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek, obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo. Její aplikace přispívá k omlazení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Kakao podporuje tvorbu hormonu endorfinu (hormon štěstí), což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety.

Aplikace probíhá ve speciální zábalové vaně, která zajistí konstantní teplotu zábalu po celou dobu procedury. Teplo navíc pomáhá zlepšit prohřátí tkáně a tím i zefektivňuje odvod škodlivin a odumřelých buněk z podkoží.

Aromatický zábal s mořskou řasou

Mořské řasy obsahují stonásobně koncentrované účinné složky, např. minerální soli, vápník, draslík, hořčík, vitamíny a aminokyseliny. Aktivní látky, jejichž účinky jsou optimálně sladěny umožní zlepšení mikrocirkulace. Tím se zvýší aktivita procesů látkové výměny.

Aplikace probíhá ve speciální zábalové vaně, která zajistí konstatní teplotu zábalu po celou dobu procedury. Teplo navíc pomáhá zlepšit prohřátí tkáně a tím i zefektivňuje odvod škodlivin a odumřelých buněk z podkoží.

Medovo-mléčné snění

Medovo-mléčné snění je velice příjemná a oblíbená lázeňská procedura, která je obzvlášť vhodná pro suchou a nedostatečně hydratovanou pokožku. Ve velmi krátké době je obnovena optimální rovnováha pokožky, zvýší se její pružnost a zpevní se kontury těla. Markantní revitalizační účinek se projeví především na nejexponovanějších místech, kde je pokožka často suchá, drsná a citlivá - např. na kolenou, loktech, dekoltu a pažích. Při tomto unikátním ošetření používáme produkty značkové přírodní kosmetiky Biodroga. Procedura začíná příjemným peelingem celého těla, který pokožce dodá výživu a osvěží ji svými esenciálními oleji. Jemně mletá mořská sůl, bohatá na minerály a stopové prvky, odstraní zrohovatělé šupinky kůže a podnítí látkovou výměnu. Na vyhlazenou a čistou pokožku je nanesena medovo-mléčná emulze, která je aplikována prostřednictvím teplého zábalu v moderní zábalové vaně. Na závěr je jemně vmasírován tělový hydratační krém s termální vodou, která intenzivně ošetří a vyhladí pokožku.

Tropický zábal a masáž rukou

Luxusní procedura ze série rituálů Pacifika, pochází z ostrovů Fiji. Navrací pokožce rukou mladistvý vzhled. Je vhodná pro unavené, vysušené a povadlé ruce.

Procedura probíhá vsedě na pohodlné židli. Začíná koupelí rukou v kokosovém mléce, pokračuje peelingem z cukrové třtiny, zábalem s kokosovým máslem a končí příjemnou uvolňující masáží rukou.

BIO voskový zábal čokoláda, třezalka a pomeranč, levandule, eukalyptus

Účinky jednorázových BIO voskových zábalů vychází z kvalitního včelího vosku s propolisem v BIO kvalitě a z účinků tepelné terapie. Hlavním pozitivem tepelné terapie s využitím jednorázových BIO voskových zábalů je nenásilné předávání tepla do lidského těla. To je totiž pozvolné, a proto nedochází k nežádoucímu ochlazování těla potem, ke kterému dochází v případě podněcující terapie teplem. Dalším přínosem BIO voskových zábalů je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu. Na tělo pacienta je aplikován jednorázový BIO voskový zábal, na něj několik vrstev ručníku a předehřátý rašelinový tepelný nosič na teplotu 58 °C.

ČOKOLÁDA - Je „lékem“ proti stresu. Propojením čisté čokolády, propolisu a včelího vosku tak dopřejete relax nejen tělu, ale i mysli. Zábal nabídne smyslnou vůni kakaa, podpoří tvorbu hormonů štěstí, kterým vděčíme za lepší vnitřní pocit. Špičkový BIO voskový zábal „Čokoláda“ vás s láskou provede nejsladším snem!

TŘEZALKA A POMERANČ - Spojuje v sobě účinné látky třezalky, pomeranče, včelího vosku a propolisu. Tato kombinace působí antibioticky, má protizánětlivé účinky a je využívána u klientů s ekzémy. Třezalka zmírní úzkost, neklid, psychické napětí a depresi. Pomeranč pak celý organismus povzbudí a ošetří pokožku.

LEVANDULE - V sobě propojí křehkost levandule s výtečnými účinky včelího vosku a propolisu. Zábal je vhodný na zklidnění celého organismu, tiší bolesti hlavy vyvolané stresem a migrény. Snižuje přílišnou nervovou aktivitu.

EUKALYPTUS - V sobě snoubí účinky včelího vosku, propolisu a eukalyptu, který je znám pro svou „zahřívací“ schopnost. Zábal je vhodný ke snížení svalového napětí a křečím. Přináší úlevu při revmatické bolesti a bolestech hlavy, má antiseptické účinky. Nepoužívejte v období těhotenství a kojení.

Doporučení: po absolvování této procedury byste neměli nastupovat na žádnou vodoléčebnou proceduru ani do bazénu.

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Místní lázeňské domy jsou obklopené spoustou zeleně, nabízejí kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.
Dokonalé potěšení

Dokonalé potěšení

Dopřejte si pětidenní pobyt s prvotřídní péčí, který pro Vás připravili v Lázních Bohdaneč. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a přijeďte si odpočinout do bohdanečských lázní.