Dárkové poukazy

Lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské domy obklopené spoustou zeleně, kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

Příroda obdarovala Lázně Bohdaneč vlastními přírodními léčivými zdroji, a to rozsáhlými ložisky slatiny nacházejícími se v nedalekém okolí a přírodní minerální vodou.

Artézský vrt hluboký 347,5 m pochází z let 1913 – 1914. Vrt, kterým přitékala mineralizovaná voda teplá 21°C , byl pojmenován "Panenka". V 70. letech 20. století bylo přistoupeno k vyhloubení nového vrtu nazvaného "Nová Panenka", který by pokryl spotřebu v lázních. Tento vrt dosahuje hloubky 388 metrů.

Charakter minerální vody je ryzí alkalická kyselka. Kromě zvýšeného obsahu mineralizace vyniká tento přírodní léčivý zdroj vyšším obsahem fluoridových prvků. Tento prvek se ve vodách vyskytuje velmi vzácně.

Léčebné lázně Bohdaneč slouží k léčbě pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc. Zajišťují léčbu dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazovou rehabilitaci. Velmi dobrého jména dosáhly v oblasti rehabilitace totálních endoprotéz.

Jsou vyhledávaným místem nejen k  léčbě, ale také k  zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. K tomu jsou také přizpůsobeny produktové balíčky a široká škála nabízených služeb.

Dlouholetá tradice lázní, vynikající zdejší specialisté, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje nejen ke zlepšení Vašeho zdraví, ale také k  relaxaci a odpočinku. Překrásné prostředí je rovněž vhodným místem ke strávení Vaší dovolené nebo třeba i víkendovému pobytu, kde načerpáte nové síly a zapomenete na každodenní starosti všedního dne.

Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.

Fotogalerie z Lázní Bohdaneč a jejich okolí

interiery_a_exteriery_01
interiery_a_exteriery_02
interiery_a_exteriery_03
interiery_a_exteriery_04
interiery_a_exteriery_05
interiery_a_exteriery_06
interiery_a_exteriery_07
interiery_a_exteriery_08
interiery_a_exteriery_09
interiery_a_exteriery_10
interiery_a_exteriery_11
interiery_a_exteriery_12
interiery_a_exteriery_13
interiery_a_exteriery_14
interiery_a_exteriery_15
interiery_a_exteriery_16
interiery_a_exteriery_17
interiery_a_exteriery_18
interiery_a_exteriery_19
interiery_a_exteriery_20
interiery_a_exteriery_21
interiery_a_exteriery_22
interiery_a_exteriery_23
interiery_a_exteriery_24
interiery_a_exteriery_25
interiery_a_exteriery_26
interiery_a_exteriery_27
interiery_a_exteriery_28
interiery_a_exteriery_29
interiery_a_exteriery_30
interiery_a_exteriery_31
interiery_a_exteriery_32
interiery_a_exteriery_33
interiery_a_exteriery_34
interiery_a_exteriery_35

Fotogalerie z poskytování procedur v Lázních Bohdaneč

procedury_01
procedury_02
procedury_03
procedury_04
procedury_05
procedury_06
procedury_07
procedury_08
procedury_09
procedury_10
procedury_11
procedury_12
procedury_13
procedury_14
procedury_15
procedury_16
procedury_17
procedury_18
procedury_19
procedury_20

Fotogalerie z ubytování v pavilonu Veselý a Veselý plus

vesely_01
vesely_02
vesely_03
vesely_04
vesely_05
vesely_06
vesely_plus_01
vesely_plus_02
vesely_plus_03
vesely_plus_04
vesely_plus_05
vesely_plus_06
vesely_plus_07
Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Místní lázeňské domy jsou obklopené spoustou zeleně, nabízejí kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.
Dokonalé potěšení

Dokonalé potěšení

Dopřejte si pětidenní pobyt s prvotřídní péčí, který pro Vás připravili v Lázních Bohdaneč. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a přijeďte si odpočinout do bohdanečských lázní.